Jabatan Pendaftaran Pertubuhan Malaysia

Direktori Staff

Staff Directory

Perak

JabatanPilih Jabatan/Bahagian :
Cari Melalui NamaNama :

ALAMAT : Jabatan Pendaftaran Pertubuhan Negeri Perak Kementerian Dalam Negeri Aras 4, Kompleks Kementerian Dalam Negeri, Persiaran Meru Utama, Bandar Meru Raya, 30020 Ipoh, Perak Darul Ridzuan.


BilNamaJawatanButir-butir Hubungan
1 Norhasmaliana binti Ismail Pengarah Negeri (M48) Emel : norhasmaliana.ros
Pej : 05-5288 445/446
HP :
2 Jamaluddin bin Hj. Alus (Pematuhan) Pegawai Pendaftaran (N36) Emel : jamaluddin.ros
Pej : 05-5288 445/446
HP :
3 Theresa Rose Edward (Pengurusan Pertubuhan) Pegawai Pendaftaran (N32) Emel : theresa_r.ros
Pej : 05-5288 445/446
HP :
4 Asotha A/P Krisniah Pegawai Pendaftaran (N32) Emel :
Pej : 05-5288 445/446
HP :
5 Siti Zubaidah binti Sulaiman (Pentadbiran) Setiausaha Pejabat (N29) Emel : s_zubaidah.ros
Pej : 05 5288 445
HP :
6 Noor Atiqah binti Noh (Pematuhan) Penolong Pegawai Tadbir (N29) Emel : .ros
Pej : 05-5288 445/446
HP :
7 Nor Azliza binti Osman (Pengurusan Pertubuhan) Pegawai Pendaftaran (N29) Emel : norazliza.ros
Pej : 05-5288 445/446
HP :
8 Nur Aimi binti Abdul Razak (Pengurusan Pertubuhan) Pegawai Pendaftaran (N29) Emel : nur_aimi.ros
Pej : 05-5288 445/446
HP :
9 Muhammad Rasyidi bin Abu Bakar (Pematuhan) Pegawai Pendaftaran (N29) Emel : rasyidi.ros
Pej : 05-5288 445/446
HP :
10 Nor Haslinda bt Mohd Jaid (Pematuhan) Pegawai Pendaftaran (N29) Emel : n_haslinda.ros
Pej : 05-5288 445/446
HP :
11 Siti Rahmah binti Osman (Pematuhan) Pembantu Tadbir Kanan (P/O) (N22) Emel : s_rahmah.ros
Pej : 05-5288 445/446
HP :
12 Kosong Pembantu Tadbir Kanan (P/O) (N22) Emel :
Pej : 05-5288 445/446
HP :
13 Zulkefli bin Ali (Sumber Manusia) Pembantu Tadbir (P/O) (N19) Emel : zulkefli.ros
Pej : 05-5288 445/446
HP :
14 Ro Aida binti Ramli (Pematuhan) Pembantu Tadbir (P/O) (N19) Emel : roaida.ros
Pej : 05-5288 445/446
HP :
15 Sharifah Nurdalila binti Syed Mahadzir (Pematuhan) Pembantu Tadbir (P/O) (N19) Emel : s_nurdalila.ros
Pej : 05-5288 445/446
HP :
16 Noorasmaliza binti Abu Omar (Sumber Manusia) Pembantu Tadbir (P/O) (N19) Emel : n_asmaliza.ros
Pej : 05-5288 445/446
HP :
17 Jamaludin bin Ishak (Pentadbiran) Pemandu (H11) Emel : jamaludin.ros
Pej : 05-5288 445/446
HP :
1